Člani našega društva so se udeležili teka, pohoda med kontrolnimi točkami, kot tudi celotnega pohoda. Tudi mi smo pripomogli, da se je letošnjega pohoda ob žici udeležilo približno 30.000 ljudi. Nekaj članov se je odločilo za 12km pohod od Fužinskega mostu do Prešernovega trga v središču Ljubljane. Imeli smo tudi trojko, ki je predstavljala naše društvo. Naši tekači so uspešno pretekli vseh 12km. Pohodniki smo jih srečali ravno, ko so pritekli skozi cilj. Naši najvztrajnejši člani pa so se udeležili celotnega pohoda ob žici, kar pomeni prehoditi 35km. V naslednjem letu se tudi nameravamo udeležiti te vseslovenske prireditve. Upamo, da bo naša udeležba še številčnejša kot je bila letošnja. Predvsem se nas namerava udeležiti v večjem številu rekreacijskega pohoda ob celotni trasi -torej za najvztrajnejše.


mt_gallery:Tek trojk, pohod ob žici

Dodatne informacije